logotype
img1
img2
img3

Aktualnosci

INFORMACJE

01.10.2015

Informacja dla uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z Gminy Kamionka Wielka biorących udział w projekcie "WebQuestowa przygoda szkolna w Kamionce Wielkiej":

w zakładce "WEBQUESTY - szkoła podstawowa" oraz w zakładce "WEBQUESTY - szkoła gimnazjalna" oddzielnie dla szkół podstawowych i gimnazjalnych co miesiąc zamieszczane będą przygotowane dla Was scenariusze zadań WebQuestowych z zakresu szeroko rozumianej tematyki związanej z językiem polskim.

Zgodnie z metodologią stosowania metody WebQuest produktem finalnym przygotowywanych przez Was projektów powinna być prezentacja multimedialna, plakat, praca pisemna, wystąpienie publiczne itp.

W celu wsparcia merytorycznego podczas opracowywania projektów metodą WebQuest będziecie mieli możliwość skorzystania z doradztwa/coachingu świadczonego przez nauczycieli z Waszych szkół którzy uczestniczyli w warsztatach WebQuest.

Powodzenia!!!

 

12.10.2015

Drodzy uczniowie!

w zakładce "WEBQUESTY - szkoła podstawowa" oraz w zakładce "WEBQUESTY - szkoła gimnazjalna" zamieszczone zostały pierwsze webquesty do pobrania!

Życzymy owocnej pracy!

 

10.11.2015

Drodzy uczniowie!

Przygotowaliśmy dla Was kolejne WebQuesty w w zakładce "WEBQUESTY - szkoła podstawowa" oraz w zakładce "WEBQUESTY - szkoła gimnazjalna"

Życzymy powodzenia w ich opracowywaniu!

 

09.12.2015

Drodzy uczniowie!

Dziękujemy za dotychczasową pracę i w zakładce "WEBQUESTY - szkoła podstawowa" oraz w zakładce "WEBQUESTY - szkoła gimnazjalna" przygotowaliśmy dla Was kolejne WebQuesty do pobrania.

 

08.01.2016

Drodzy uczniowie!

Aby rozpocząć Nowy Rok w sposób aktywny i ciekawy w zakładce "WEBQUESTY - szkoła podstawowa" oraz w zakładce "WEBQUESTY - szkoła gimnazjalna" przygotowaliśmy dla Was kolejne WebQuesty do pobrania.

 

09.02.2016

Drodzy uczniowie!

W zakładce "WEBQUESTY - szkoła podstawowa" oraz w zakładce "WEBQUESTY - szkoła gimnazjalna" ciąg dalszy nowych WebQuestów do pobrania!

 

10.03.2016

Drodzy uczniowie!

W zakładce "WEBQUESTY - szkoła podstawowa" oraz w zakładce "WEBQUESTY - szkoła gimnazjalna" czekają na Was nowe WebQuesty do pobrania!

 

11.04.2016

Drodzy uczniowie!

W zakładce "WEBQUESTY - szkoła podstawowa" oraz w zakładce "WEBQUESTY - szkoła gimnazjalna" zamieściliśmy nowe WebQuesty-możecie je już pobierać!

 

10.05.2016

Drodzy uczniowie!

W zakładce "WEBQUESTY - szkoła podstawowa" oraz w zakładce "WEBQUESTY - szkoła gimnazjalna" zamieściliśmy kolejne WebQuesty-można już je pobierać!

 

06.06.2016

Drodzy uczniowie!

W zakładce "WEBQUESTY - szkoła podstawowa" oraz w zakładce "WEBQUESTY - szkoła gimnazjalna" zamieszczone zostały ostatnie WebQuesty!!! Powodzenia!

 

30.06.2016

Drodzy uczniowie!

Dziękujemy Wam za aktywną i merytoryczną pracę nad autorskimi WebQuestami i gratulujemy zespołom które zwyciężyły podczas Szkolnych Festiwali Języka Polskiego!

Życzymy udanych wakacji!!!